- Dit evenement is voorbij.
The Shuffle Kings
Zaterdag 4 juni: The Shuffle Kings.
THE SHUFFLE KINGS http://shufflekings.nl/ zijn een vaste waarde aan het worden in Het bluescafe Apeldoorn . Elk jaar lieten de band leden steeds weer een uitstekende indruk achter. De “Shuffle Kings” spelen diverse soorten blues met een rock-tintje. De band leden zijn beslist geen onbekenden uit de Muziekscene!
Al geruime tijd is deze band aktief in binnen en buitenland, maar vooral in de omgeving van Amsterdam.
De band speelt voornamelijk muziek afkomstig uit de VS.Enkele songs zijn afkomstig uit de UK.De meeste songs zijn gearrangeerde covers van grote muzieknamen uit de Rhythme & Blueswereld. Eric Clapton, Joe Cocker, Los Lobos, Steve Winwood, Carlos Santana, John Mayall, Buddy Guy en
vele anderen.
De muzikanten zijn zeer ervaren en hebben hun wortels in diverse bekende acts.Simon Friedman: gitaar en zang – is leider en oprichter van de band die nu al meer dan een 20-tal jaren bestaat. Kees Schadee: speelde keys in diverse A’damse bluesbands (oa. Weekend Warriors) Wil van Dijk: drums ,Martijn Apituley is een semi-prof basgitarist met een professionele instelling. Stijl: Rock, Blues, Soul, Funk, Afrikaans, Salsa enz.Met hem kan je vele kanten op en hij heeft in vele groepen gespeeld met evenzovele stijlen. Hij heeft ook een goed oor voor arrangementen. Heeft gespeeld in o.a: The Cup Cakes, GaGa, ¡OYE!, Marcel Scherpenzeel Band, De Grote Meester.
De bandleden zijn ook vaste gasten in de Harmonie-Edam en de Waterhole-Amsterdam.
De leden van de band zijn vaak te horen bij diverse Jam-sessies in en om Amsterdam.
De leden van de band zijn:
Simon Frydman (Gitaar & Vocals)
Wil van Dijk (Drums)
Kees Schadee (Toetsen)
Paul Berding (tenorsax)
Martijn Apituley (Basgitaar)
Aanvang 22.00 uur vrij toegang.
