Hier weer een overzicht van de bands die as weekeind optreden.
Vrijdag 24 oktober MADLEE
Vervlogen tijden herleven met Mad Lee. De 4 doorgewinterde muzikanten brengen een eerbetoon aan de legendarische muziekhelden die voor deze enthousiaste rockers een goed voorbeeld waren.
Mad Lee is opgericht half 2018. Sinds begin 2019 is Mad Lee regelmatig te zien op de Nederlandse poppodia en in de muziekcafe’s door het hele land. Ook is de band regelmatig in Duitsland te vinden en een enkele keer in België (zie tabblad Media voor een overzicht met foto’s)
De herkenbare Rock- en Blues classics zijn in een wat steviger jasje gestoken en ‘live’ druipt de passie van het podium af. Eerlijke muziek, zonder poes-pas en met veel energie gebracht in een eigen stijl, een eigen geluid. Een energieke sfeer, nostalgische herkenning en een swingend publiek kenmerkt een optreden van Mad Lee.
Voorbeelden (in alfabetische volgorde):
The Allman Brothers, Albert Collins, Albert King, B.B. King, Eric Clapton, Free, Freddy King, Gary Moore, Peter Green (Fleetwood Mac), The Small Faces, Stevie Ray Vaughan, Thin Lizzy e.v.a.
Aanvang 22.00 uur vrij toegang.
Zaterdag 25 oktober HILLS BLUE COLLECTIVE
The Hills Blues Collective is de band rond zanger en multi-instrumentalist Anne-Maarten van Heuvelen a.k.a. Hills. De Apeldoorner maakte tientallen albums en tourde van Helsinki tot Aman en van San Francisco tot Ankara met zijn groepen de MarbleTones, NO blues en Black Top.
The Hills Blues Collective is een band met verschillende gastmuzikanten van traditionele blues tot oude soul speelt. Dit keer speelt zanger gitarist Ruben Klay mee. Deze rasmuzikant groeide op in de Maas-Waal Delta en speelde al op jonge leeftijd in verschillende blues en rock formaties. Hij tourde door heel Nederland en Europa. Zijn muziek bracht hem naar de U.K, Ierland, Portugal en Panama en hij woonde in Amerika om de roots van Blues- en Jazz muziek te doorgronden.
Ruben en Anne-Maarten hebben allebei vaker in het Bluescafé gespeeld en de combinatie zorgt voor muzikaal vuurwerk op 25 oktober! Dit wordt een avond die de blues liefhebber niet wil missen!
Aanvang 22.00 uur vrij toegang.
Zondag 26 oktober HAWKEYE
Sinds 2012 verrast Hawkeye het publiek met een veelzijdige mix van blues, rock en funky blues. Geen standaard Top 40, maar wel hits die je meteen herkent. Denk aan o.a. John Mayer, Doobie Brothers, Eric Clapton, Tina Turner, Joe Bonamassa, Sass Jordan, en Bonnie Raitt..
De energie spat van het podium af met Laura Menick & Johnny Noija (vocals), Douglas Budde (gitaar), Rik Klanderman (drums) René Scherpenhuizen (keys), Frans La Housse (bass) en Casperd Schuppert, (sax)
Hawkeye zou heel graag een keer een avond bij jullie verzorgen!
Dat kunnen we op verschillende manieren realiseren, avondvullend (bijvoorbeeld 3 sets van pakweg 45 minuten) maar dat kan (bijvoorbeeld in combinatie met een andere artiest/act/DJ) ook wel wat minder zijn.
We beloven niet alleen een topavond, of -middag, maar die durven we met 12 jaar ervaring ook gerust te garanderen! En … voor een eerste kennismaking
kunnen we uiteraard praten over aantrekkelijke voorwaarden!
Aanvang 16.00 uur vrij toegang.
Dat was het voor deze week en graag tot ziens in het Bluescafe.
Groet,
Jan
