Hallo allemaal. Hoop dat jullie het nieuwe jaar goed zijn begonnen. Een heel fijn jaar gewenst en lekker genieten van de live muziek.
Vrijdag 9 JANUARI MR J AND THE TEACHERS
Maak je klaar voor een onvergetelijke muzikale ervaring van Mrs. J and the Teachers! Deze dynamische Blues Rock formatie neemt je mee op een reis door de tijd met een unieke mix van covers uit de jaren 70 tot nu. Of je nu fan bent van rocklegendes of geniet van modernere blues invloeden, Mrs. J and the Teachers hebben voor elk wat wils.
Mrs. J and the Teachers bestaat uit frontvrouw Jeanette die met haar krachtige, warme stem het publiek weet mee te nemen. De Teachers geven allen les.
Nils, DirkJan en Damien geven les aan de Apeldoorns Popschool. Erik is docent en meester airbrusher. Met zijn vieren zorgen zij voor een stuwend, stampend
en swingend geluid.
Jeanette van der Meij – zang
Nils Groener – drums
Erik Velthuis – bass
DirkJan Thiescheffer – toetsen
Damien van Maastricht – gitaar
Aanvang 22.00 uur vrij toegang.
Zaterdag 10 januari STONES ON FIRE
Ladies and gentlemen, get ready to rock ‘n’ roll!
Wij zijn Stones on Fire – de ultieme tribute aan The Rolling Stones. Met passie, energie en dat iconische geluid brengen we de magie van Mick, Keith en de andere boys naar het podium.
Van legendarische classics als “Satisfaction”, “Jumpin’ Jack Flash” en “Paint It Black” tot de rauwe vibes van hun deep cuts en mooie ballads – wij nemen je mee op een muzikale trip door de gloriedagen van deze band, van de sixties tot het heden.
Of je nu een die-hard Stones-fan bent of gewoon zin hebt in een avondje pure energie, bij ons ben je aan het juiste adres. Dus trek je dansschoenen aan, smeer je keel voor de meezingers, en beleef de Stones zoals ze bedoeld zijn: luid, wild en onvergetelijk.
Let’s spend the night together !
Aanvang 22.00 uur vrij toegang
Zondag 11 januari KICK SOME KINKS
De KINKS tribute band KicK some KinKs uit Arnhem brengt je niet alleen terug naar de kleurrijke jaren 60 en 70 met de grote hits (van You Really Got Me tot Lola), maar ook het latere werk uit de jaren 80 en 90 staat op het repertoire. Ook de meer obscure albumtracks komen aan bod.
Deze band met ervaren muzikanten staat garant voor een boeiende trip down memory lane.
-Ronald Harleman – lead zang en akoestische gitaar / lead vocals and
acoustic guitar
-Lex van der Beek – lead gitaar en achtergrondzang / lead guitar and
backing vocals
-Dick van Veelen – rhythm gitaar / rhythm guitar
-Jaap Soetekouw – basgitaar / bass guitar
-Xander van Veelen – drums en achtergrondzang / drums and backing
vocals
Aanvang 16.00 uur vrij toegang.
Dat was het voor deze week. Hoop jullie te zien en groet,
Jan
